malemydelko-logo

MYDLARSKIE WARSZTATY
URODZINOWE DLA DZIECI

„URODZINOWE
MAŁE MYDEŁKO”

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

zastanawiacie się jak uczcić urodziny Waszego Dziecka?

Zapewne pragniecie, aby to długo wyczekiwane przez Waszą Pociechę święto było wyjątkowe i zapadło wszystkim w pamięć.

Przygotowaliśmy dla Was ofertę nietuzinkowych URODZIN dla dzieci w formie twórczych warsztatów pt. „URODZINOWE MAŁE MYDEŁKO”

Charakterystyka naszych urodzinowych warsztatów mydlarskich:

Zajęcia polegają na wykonaniu kostek glicerynowego mydła o rozmaitych kształtach, zapachach i kolorach. Tak własnoręcznie przygotowane mydełka, zostaną następnie zapakowane w ozdobną folię i każdy z uczestników urodzinowej imprezy zabierze swoje mydlane dzieła do domu.

Dla kogo? Dla dzieci od 3 roku życia

Czas trwania: 1h – 2h

Koszt: Koszt IMPREZY URODZINOWEJ ustalamy indywidualnie. Jest on zależny od liczby uczestników oraz dojazdu na miejsce warsztatów.

W razie pytań i chęci wyceny Urodzinowej Imprezy prosimy o kontakt pod numerem tel. 667-480-225 lub kontakt@kwitnaceumysly.pl

Pamiątkowe zdjęcia z urodzin!

Aby uwiecznić ten wyjątkowy i niepowtarzalny dzień, Uczestnicy Mydlarskich Warsztatów Urodzinowych otrzymają pamiątkowe zdjęcia z imprezy.

W Kwitnących Umysłach wyznajemy zasady, że każda…

…Impreza urodzinowa musi być oryginalna!
…Impreza urodzinowa musi być niezapomniana!
…Impreza urodzinowa musi być kolorowa, pachnąca, a przy tym ma zapewniać twórczą zabawę dla wszystkich!

Podczas naszych warsztatów mydlarskich uczestnicy

  • własnoręcznie wykonają naturalne, kolorowe i pachnące mydełka glicerynowe:
   – samodzielnie zaprojektują kształt mydełka – posiadamy wiele form o ciekawych kształtach
   – przygotują mydełko w swoim ulubionym kolorze – stosujemy naturalne barwniki tj. miąższ z owoców, przyprawy oraz barwniki przeznaczone do kosmetyków, posiadające atesty, w tym barwniki fluorescencyjne.
   – sami wybiorą mydlane dodatki tj. zapachy i ozdoby, z których ułożą własną niepowtarzalną kompozycję mydełka – stosujemy naturalne dodatki tj. olejki eteryczne, suszone owoce, kasze, ziarna, przyprawy, suszone kwiaty i zioła.
  • w oczekiwaniu na zastygnięcie mydełek, najmłodsi uczestnicy warsztatów wspólnie zastanowią się dlaczego higiena jest ważna, jak często trzeba się myć, po co się myć oraz co by było, gdybyśmy się nie myli. Zajęcia będą przygotowane w oparciu o nasz autorski scenariusz zajęć dla dzieci 3-6 letnich dotyczący tematyki dbałości o zdrowie i higienę osobistą.
  • na koniec warsztatów uczestnicy zapakują swoje mydlane dzieła w woreczki celofanowe i ozdobią dowolnie wybraną wstążką, aby następnie np. podarować je w prezencie swoim bliskim.

URODZINOWE PRZYJĘCIE POWINNO BYĆ NIE TYLKO KOLOROWE I PACHNĄCE LECZ TAKŻE BEZPIECZNE!

Bezpieczeństwo:

Nasze Urodzinowe Warsztaty Mydlarskie odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Podczas trwania warsztatów, jak również po – dbamy o czystość otoczenia. Wszystkie składniki używane w trakcie zajęć są najwyższej jakości, czego dowodem są stosowne certyfikaty i atesty. Dzieci nie są narażone na kontakt ze szkodliwymi substancjami chemicznymi. Barwniki, które używamy do mydełek są dedykowane do produkcji mydełek, nie są toksyczne, zmywają się ze skóry oraz łatwo usuwają się z ubrań podczas prania.

Bazy mydlane są w 100% pochodzenia roślinnego i nie były testowane na zwierzętach. Są odpowiednie dla wegan. Każdy rodzaj bazy posiada w swoim składzie glicerynę co powoduje, że są delikatne i łagodne dla skóry.

Używana przez nas baza jako jedyna w Polsce posiada Badania Dermatologiczne akredytowanego laboratorium dokumentujące, iż jest bezpieczna i nie wykazuje właściwości drażniących ani uczulających.

MYDLARSKIE WARSZTATY URODZINOWE W KWITNĄCYCH UMYSŁACH

To niezwykle pachnąca, kolorowa i pieniąca się propozycja, aby przyjęcie Twojego dziecka było wyjątkowe, niezapomniane i pełne wrażeń.

Mydlarskie Warsztaty Urodzinowe poprowadzi Renata Wójcik –  – doświadczony Animator Zabaw Dziecięcych, certyfikowany Trener Sensoplastyki® 1 st. pedagog specjalny, doradca psychologiczno-pedagogiczny, terapeuta pedagogiczny, pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, pasjonatka wspierania twórczego rozwoju dzieci poprzez personalizowane i ręcznie wykonane pomoce edukacyjne, autorka artykułów pedagogicznych, projektantka zabawek dla dzieci od 0-6 lat, pomysłodawczyni marki EduLocki® – klocki edukacyjne, założycielka Kwitnących Umysłów – Pracowni Twórczego Rozwoju i Edukacji

Więcej informacji o naszych mydełkach glicerynowych jak i samych Warsztatach Mydlarskich możesz znaleźć tutaj >

JAK ZAMÓWIĆ MYDLARSKIE WARSZTATY URODZINOWE W KWITNĄCYCH UMYSŁACH:

Poniżej znajdziesz formularz rezerwacji Mydlarskich Warsztatów Urodzinowych dla Twojego Dziecka.  Prosimy wypełnij go, a w odpowiedzi otrzymasz od nas potwierdzenie dostępności terminu wycenę i warianty tematyczne tworzenia mydełek glicerynowych. Jeśli podany przez Ciebie termin będzie już zajęty, to bez obaw :), zaproponujemy Ci inne dostępne terminy, w których będziemy mogli zorganizować niezapomniane Mydlarskie Warsztaty Urodzinowe dla Twojego Dziecka.

Imię i nazwisko opiekuna/rodzica:
Adres email:
Nr telefonu komórkowego:
Planowany termin imprezy urodzinowej (data i godzina rozpoczęcia imprezy urodzinowej)
Liczba uczestników:
Imię i nazwisko solenizanta/tki:
Miejsce warsztatów:
Dom solenizata/tkiWynajęta sala/klub
Adres (w przypadku organizacji imprezy w domu, wynajętej sali/klubie
Twoja wiadomość: